Forum


Powrót Zmiany istotne zawartej umowy

MK

Małgorzata Kajak

2

Jeżeli umowa zawiera prawo opcji, to wartości ( zmiany) wskazane w art. 144 ust.1 odnoszą się do wartości z opcją?
Jeżeli umowa zawiera prawo opcji, to wartości ( zmiany) wskazane w art. 144 ust.1 odnoszą się do wartości z opcją?
0
2017-01-19 14:56 0

M.

Małgorzata .....

2

Jeżeli umowa zawiera prawo opcji, to wartości ( zmiany) wskazane w art. 144 ust.1 odnoszą się do wartości z opcją?
Jeżeli umowa zawiera prawo opcji, to wartości ( zmiany) wskazane w art. 144 ust.1 odnoszą się do wartości z opcją?
1
2017-01-19 14:57 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy