Forum


Powrót procedura odwrócona

A.

Anna .....

Fachowiec 131

Upewnić się chciałam. W procedurze odwróconej, po otwarciu ofert nie bada się oświadczeń o braku podstaw wykluczenia, ani ośw. o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. Dopiero po ocenie i rankingu - bada się tylko u tego wykonawcy który uplasował się najwyżej w rankingu.
A pytam się , bo w jednej z ofert wykonawca dołączył oświadczenie o spełnianiu warunków udziału i napisał na nim nie dotyczy i podpisał się. Pewnie nie zrozumiał.
Upewnić się chciałam. W procedurze odwróconej, po otwarciu ofert nie bada się oświadczeń o braku podstaw wykluczenia, ani ośw. o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. Dopiero po ocenie i rankingu - bada się tylko u tego wykonawcy który uplasował się najwyżej w rankingu. A pytam się , bo w jednej z ofert wykonawca dołączył oświadczenie o spełnianiu warunków udziału i napisał na nim nie dotyczy i podpisał się. Pewnie nie zrozumiał.
1
2017-01-19 21:54 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 511

Pewnie nie zrozumiał tak jak Pani pisze Inna rzecz że zdanie to może mieć sens jeśliby zamawiający nie postawił żadnego warunku.
Pewnie nie zrozumiał tak jak Pani pisze Inna rzecz że zdanie to może mieć sens jeśliby zamawiający nie postawił żadnego warunku.
1
2017-01-20 05:53 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy