Forum


Powrót Ubezpieczenie mienia

M.

Malwina .....

23

Czy w przetargu na ubezpieczenie mienia również występuje obowiązek zatrudnienia na umowę o pracę na podstawie art. 29 ust. 3a?. Jeszcze pytanie dot. tego obowiązku zatrudnienia czy zgadzacie się z tym, że stosunek pracy występuje wówczas, gdy występuje powtarzalność czynności w określonych odcinkach czasowych. Jeżeli nie ma tej powtarzalności wówczas nie występuje stosunek pracy ? Taką opinię słyszałam na szkoleniu.
Czy w przetargu na ubezpieczenie mienia również występuje obowiązek zatrudnienia na umowę o pracę na podstawie art. 29 ust. 3a?. Jeszcze pytanie dot. tego obowiązku zatrudnienia czy zgadzacie się z tym, że stosunek pracy występuje wówczas, gdy występuje powtarzalność czynności w określonych odcinkach czasowych. Jeżeli nie ma tej powtarzalności wówczas nie występuje stosunek pracy ? Taką opinię słyszałam na szkoleniu.
1
2017-01-25 14:48 0

S.

Sylwia .....

3

Tak, też tak słyszałam na szkoleniu że to chodzi o prace powtarzalną.
Tak, też tak słyszałam na szkoleniu że to chodzi o prace powtarzalną.
0
2017-01-26 06:03 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy