Forum


Powrót Kryteria oceny ofert przy dostawie materiału roślinnego

KG

Krzysztof Grądz

0

Witam Wszystkich,
Mam mały problem odnośnie ustalenia kryteriów oceny oferty przy przetargu na dostawy materiału roślinnego, a dokładniej na dostawy roślin, ziemi itp. wykorzystywanych do wykonania nasadzeń w mieście. Nasadzenia wykonywane przez własną ekipię.
Wszystko mi mówi aby zastosować cena 100%, ponieważ wszystkie materiały zamawiane są ogólnodostępne, standard jakościowy moim zdaniem jest uniwersalny dla kwiatów. Jednak nie do końca wiem jak opisać w przedmiocie zamówienia standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia oraz wykazać koszty cyklu życia produktu, czyli wywiązać się z obowiązku art. 91 pkt. 2a. Czy ktoś z Państwa miał by jakiś pomysł na to?

Pozdrawiam,
Krzysztof Grądz
Witam Wszystkich, Mam mały problem odnośnie ustalenia kryteriów oceny oferty przy przetargu na dostawy materiału roślinnego, a dokładniej na dostawy roślin, ziemi itp. wykorzystywanych do wykonania nasadzeń w mieście. Nasadzenia wykonywane przez własną ekipię. Wszystko mi mówi aby zastosować cena 100%, ponieważ wszystkie materiały zamawiane są ogólnodostępne, standard jakościowy moim zdaniem jest uniwersalny dla kwiatów. Jednak nie do końca wiem jak opisać w przedmiocie zamówienia standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia oraz wykazać koszty cyklu życia produktu, czyli wywiązać się z obowiązku art. 91 pkt. 2a. Czy ktoś z Państwa miał by jakiś pomysł na to? Pozdrawiam, Krzysztof Grądz
0
2017-01-30 09:12 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy