Forum


Powrót otwarcie ofert

EK

Ewa Kowalczyk

0

Witam. Czy jeśli w postępowaniu prowadzonym w trybie PN nie wpłynęła mi żadna oferta, to muszę taka informację zamieścić na stronie w myśl art. 86 ust. 5? Czy nic nie robić, bo i tak dziś się ukaże info o unieważnieniu postępowania?
Witam. Czy jeśli w postępowaniu prowadzonym w trybie PN nie wpłynęła mi żadna oferta, to muszę taka informację zamieścić na stronie w myśl art. 86 ust. 5? Czy nic nie robić, bo i tak dziś się ukaże info o unieważnieniu postępowania?
0
2017-01-30 11:28 0

A.

Anna .....

100

Wydaje mi się, że się nie zamieszcza, bo przecież nie było otwarcia ofert, więc nie ma informacji z otwarcia ofert.
Wydaje mi się, że się nie zamieszcza, bo przecież nie było otwarcia ofert, więc nie ma informacji z otwarcia ofert.
1
2017-01-30 11:44 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy