Forum


Powrót Roboty budowlane a dostawa

R.

Robert .....

14

Witam,
Zamawiający ogłosił PN na dostawę z montażem mebli do budynku.
W trakcie trwania umowy, okazało się, że w budynku trwają roboty budowlane. Budynek nie jest oddany do użytku.
Czy Wykonawca ma prawo się odwołać na zagrożenie życia i zdrowia?
W SIWZ nie było informacji o wykonywanych robotach budowlanych.
Jakie prawo przysługuje Wykonawcy w tym przypadku? Czy w tym przypadku Zamawiający musi przedłużyć termin realizacji?
Witam, Zamawiający ogłosił PN na dostawę z montażem mebli do budynku. W trakcie trwania umowy, okazało się, że w budynku trwają roboty budowlane. Budynek nie jest oddany do użytku. Czy Wykonawca ma prawo się odwołać na zagrożenie życia i zdrowia? W SIWZ nie było informacji o wykonywanych robotach budowlanych. Jakie prawo przysługuje Wykonawcy w tym przypadku? Czy w tym przypadku Zamawiający musi przedłużyć termin realizacji?
1
2017-01-30 14:43 0

W.

Walentyna .....

20

Odwołania z tego powodu czyli "zagrożenie życia i zdrowia" na podstawie art. 180 ust.2 nie przysługuje bo myślę że jest to PN poniżej progów ale przedłużenie terminu realizacji umowy w mojej ocenie jak najbardziej.
Odwołania z tego powodu czyli "zagrożenie życia i zdrowia" na podstawie art. 180 ust.2 nie przysługuje bo myślę że jest to PN poniżej progów ale przedłużenie terminu realizacji umowy w mojej ocenie jak najbardziej.
1
2017-01-31 08:44 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy