Forum


Powrót harmonogram zamówień a unieważnione zadanie

M.

Magdalena .....

4

Witam,
W harmonogramie zamówień miałam w jednej pozycji wpisany przetarg składający się z 4 zadań. Dwa zadania zostały unieważnione, gdyż nie złożono żadnej oferty a dwa zakończyły się umowami.
Teraz na dwa zadania unieważnione chcę zrobić wolną rękę, a co z harmonogramem?
zostawić stary, czy zrobić korektę i wpisać w pozycji PN kwotę na jaką podpisano umowy a w nowych pozycjach zamówienia z wolnej ręki na kwoty z poszczególnych zadań które wcześniej unieważniłam.
Witam, W harmonogramie zamówień miałam w jednej pozycji wpisany przetarg składający się z 4 zadań. Dwa zadania zostały unieważnione, gdyż nie złożono żadnej oferty a dwa zakończyły się umowami. Teraz na dwa zadania unieważnione chcę zrobić wolną rękę, a co z harmonogramem? zostawić stary, czy zrobić korektę i wpisać w pozycji PN kwotę na jaką podpisano umowy a w nowych pozycjach zamówienia z wolnej ręki na kwoty z poszczególnych zadań które wcześniej unieważniłam.
1
2017-01-31 09:48 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 512

Czy harmonogram o którym Pani pisze to Plan zamówień o którym mowa w art 13 a Pzp? Jesli tak, to przepis ten nie nakłada obowiązku dokonywania korekt w planie, co w mej ocenie ( i nie tylko mej) jest nieracjonalne.
Czy harmonogram o którym Pani pisze to Plan zamówień o którym mowa w art 13 a Pzp? Jesli tak, to przepis ten nie nakłada obowiązku dokonywania korekt w planie, co w mej ocenie ( i nie tylko mej) jest nieracjonalne.
1
2017-01-31 16:54 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy