Forum


Powrót wymagania dotyczcące zatrudnienia na umowę o pracę

A.

Anna .....

29

Witam,
chciałam się spytać czy w postępowaniu PN (zawarty na 2 lata umowa) na prowadzenie zajęć z danego przedmiotu dla studentów uczelni wyższej należy zawrzeć wymagania z art.29 ust.3a ???
Witam, chciałam się spytać czy w postępowaniu PN (zawarty na 2 lata umowa) na prowadzenie zajęć z danego przedmiotu dla studentów uczelni wyższej należy zawrzeć wymagania z art.29 ust.3a ???
1
2017-01-31 12:10 0

I.

Ilona .....

2

Tak jeżeli osoba prowadząca zajęcia wykonuje pracę określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę (art. 22 § 1 kp).
Tak jeżeli osoba prowadząca zajęcia wykonuje pracę określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę (art. 22 § 1 kp).
1
2017-02-01 08:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy