Forum


Powrót plan zamówień

G.

Grażyna .....

0

Wątek planu już tu był, jednak nadal są poważne wątpliwości. Chodzi o orientacyjną wartość zamówienia. Zamierzam wpisać \"wartość zamówienia jest mniejsza/większa niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8
ustawy Pzp. Czy trzeba podać konkretną orientacyjną wartość zamówienia (brutto)?
Wątek planu już tu był, jednak nadal są poważne wątpliwości. Chodzi o orientacyjną wartość zamówienia. Zamierzam wpisać \"wartość zamówienia jest mniejsza/większa niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp. Czy trzeba podać konkretną orientacyjną wartość zamówienia (brutto)?
1
2017-02-06 07:09 0

A.

Anna .....

25

Należy wpisać orientacyjną wartość zamówienia, czyli kwotę a nie posługiwać się progami kwotowymi z Rozporządzenia.
Należy wpisać orientacyjną wartość zamówienia, czyli kwotę a nie posługiwać się progami kwotowymi z Rozporządzenia.
1
2017-02-06 09:49 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy