Forum


Powrót Wykaz usług a zmiana wykazu po wezwaniu

J.

Jacek .....

Fachowiec 640

Wykonawca po wezwaniu 26 ust. 2 przekazał zamawiającemu wykaz 3 usług i okazuje się że żadna z tych usług w 100% nie spełnia warunków postawionych przez Zamawiającego. Czy można wezwać Wykonawcę w trybie art. 26 ust. 3 do uzupełnienia nowego wykazu usług? Jeżeli wykonawca złoży nowy wykaz z nowymi usługami które będą spełniać warunek czy należy go wykluczyć? Chętnie czekam na przykłady z orzecznictwa.
Wykonawca po wezwaniu 26 ust. 2 przekazał zamawiającemu wykaz 3 usług i okazuje się że żadna z tych usług w 100% nie spełnia warunków postawionych przez Zamawiającego. Czy można wezwać Wykonawcę w trybie art. 26 ust. 3 do uzupełnienia nowego wykazu usług? Jeżeli wykonawca złoży nowy wykaz z nowymi usługami które będą spełniać warunek czy należy go wykluczyć? Chętnie czekam na przykłady z orzecznictwa.
1
2017-02-06 11:51 0

A.

Agnieszka .....

16

może zmienić to są dokumenty które są na spełnienie warunków a nie treść oferty
może zmienić to są dokumenty które są na spełnienie warunków a nie treść oferty
0
2017-02-06 12:10 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy