Forum


Powrót zamówienia uzupełniajace

A.

Anna .....

32

Witam,
jestem w trakcie przygotowania postępowania na roboty budowlane poniżej progu (roboty remontowe). Czy jeżeli ujmę w SIWZ i ogł. o zamówieniu inf. o robotach uzupełniających, to czy procedura dotycząca zamówienia uzupełniającego dojdzie do skutku? (chodzi mi o nowelizację ustawy, która jest tuz, tuż..., a w niej są zmiany dotyczące udzielania zamówień uzupełniających ... )
Witam, jestem w trakcie przygotowania postępowania na roboty budowlane poniżej progu (roboty remontowe). Czy jeżeli ujmę w SIWZ i ogł. o zamówieniu inf. o robotach uzupełniających, to czy procedura dotycząca zamówienia uzupełniającego dojdzie do skutku? (chodzi mi o nowelizację ustawy, która jest tuz, tuż..., a w niej są zmiany dotyczące udzielania zamówień uzupełniających ... )
0
2016-06-03 09:39 0

RP

Rafał Piela

1

Wszczynając postępowanie stosujemy przepisy, które obowiązywały w tym dniu. Dotyczy to nie tylko etapu do podpisania umowy, ale i ewentualnych zamówień uzupełniających.
Wszczynając postępowanie stosujemy przepisy, które obowiązywały w tym dniu. Dotyczy to nie tylko etapu do podpisania umowy, ale i ewentualnych zamówień uzupełniających.
0
2016-06-03 11:45 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy