Forum


Powrót Art. 67 ust. 1 pkt 6

A.

Anna .....

27

Po nowelizacji, przewidziałam zamówienia z art. 67 ust. 1 pkt 6 - wartość ich określiłam w sumie na 45 tys. euro
Umowa podstawowa na 2 lata.

Pytanie, jak chcę z nich skorzystać ale teraz mała wartość ok. 2 tys. zł to patrzę na wartość całości i robię procedurę z wolnej ręki czy udzielam bez tej procedury. Raczej w ciągu roku nie wydam więcej niż 30 tys. euro?
Po nowelizacji, przewidziałam zamówienia z art. 67 ust. 1 pkt 6 - wartość ich określiłam w sumie na 45 tys. euro Umowa podstawowa na 2 lata. Pytanie, jak chcę z nich skorzystać ale teraz mała wartość ok. 2 tys. zł to patrzę na wartość całości i robię procedurę z wolnej ręki czy udzielam bez tej procedury. Raczej w ciągu roku nie wydam więcej niż 30 tys. euro?
1
2017-02-07 13:42 0

A.

Artur .....

0

Według mnie prawidłowym i możliwym byłoby udzielenie zamówienia w trybie art. 4 pkt 8 w związku z art. 67 ust. 1 pkt pzp. Ale ...... sam dotychczas dla bezpieczeństwa w podobnych przypadkach zawsze przeprowadzałem procedurę z wolnej ręki i dotychczas nikt się nie przyczepił.
Według mnie prawidłowym i możliwym byłoby udzielenie zamówienia w trybie art. 4 pkt 8 w związku z art. 67 ust. 1 pkt pzp. Ale ...... sam dotychczas dla bezpieczeństwa w podobnych przypadkach zawsze przeprowadzałem procedurę z wolnej ręki i dotychczas nikt się nie przyczepił.
1
2017-02-07 16:29 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy