Forum


Powrót Otwarcie ofert

E.

Ewa .....

Fachowiec 511

PN - w terminie nie wpływa żadna oferta. Oznacza, że nie dokonuję czynności o których mowa w art 86 Pzp m.inn. nie podaje nazwy (firmy) oraz adresów wykonawców, cen itp gdyż nie ma ofert. Również nie podaje kwoty która zamierzam przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Dziesięć minut po upływie terminu wpływa oferta, która przynosi wykonawca i udaje się na salę w której za 20 minut miało odbyć się otwarcie ofert. Informuje go, że nie będzie otwarcia gdyą nie ma ofert podlegających otwarciu (które byłyby złożone w terminie). Oczywiście wykonawca jest rozemocjonowany i domaga się żeby jego ofertę otworzyć Pokazuję przepis że jest to niemożliwe. W takim razie wykonawca domaga się podania kwoty którą zamierzam przeznaczyć na sfinansowanie i umieszczenia tej informacji na stronie, czego nie czynię. Ciekaw jestem co Państwo o tym sądzicie?
PN - w terminie nie wpływa żadna oferta. Oznacza, że nie dokonuję czynności o których mowa w art 86 Pzp m.inn. nie podaje nazwy (firmy) oraz adresów wykonawców, cen itp gdyż nie ma ofert. Również nie podaje kwoty która zamierzam przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Dziesięć minut po upływie terminu wpływa oferta, która przynosi wykonawca i udaje się na salę w której za 20 minut miało odbyć się otwarcie ofert. Informuje go, że nie będzie otwarcia gdyą nie ma ofert podlegających otwarciu (które byłyby złożone w terminie). Oczywiście wykonawca jest rozemocjonowany i domaga się żeby jego ofertę otworzyć Pokazuję przepis że jest to niemożliwe. W takim razie wykonawca domaga się podania kwoty którą zamierzam przeznaczyć na sfinansowanie i umieszczenia tej informacji na stronie, czego nie czynię. Ciekaw jestem co Państwo o tym sądzicie?
0
2017-02-08 05:17 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

Wykonawca nie ma oczywiście racji, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie by na stronie internetowej dać informację że do upływu terminu nie wpłynęła żadna oferta i kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na zamówienie.
Wykonawca nie ma oczywiście racji, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie by na stronie internetowej dać informację że do upływu terminu nie wpłynęła żadna oferta i kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na zamówienie.
1
2017-02-08 06:39 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy