Forum


Powrót wezwanie ( art.26ust. 1 czy 26ust.3)

M.

Magdalena .....

0

Witam, przetarg powyżej progów, 3 oferty, jeden z wykonawców złożył JEDZ ale nie podpisany, wzywam go do złożenia na podstawie art. 26 ust. 3 czy może traktuje jako by w ogóle nie złożył i wzywam z art.26 ust.1? Pomóżcie proszę
Witam, przetarg powyżej progów, 3 oferty, jeden z wykonawców złożył JEDZ ale nie podpisany, wzywam go do złożenia na podstawie art. 26 ust. 3 czy może traktuje jako by w ogóle nie złożył i wzywam z art.26 ust.1? Pomóżcie proszę
0
2017-02-13 07:10 0

A.

Anna .....

25

Wzywamy z 26/3, Art. 26/1 jest dla najwyżej ocenionego.
Wzywamy z 26/3, Art. 26/1 jest dla najwyżej ocenionego.
1
2017-02-13 07:11 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy