Forum


Powrót rażąco niska cena

MW

Magdalena Winiarska

4

Witam,
Mam pytanko jak czytać art. 90 ust. 1 a pkt. 1 ustawy pzp? Mam PN poniżej progów procedura odwrócona. Złożyły dwie firmy oferty. I tak: średnia artytmetyczna cen wszystkich złożonych ofert jest niższa o co najmniej 30%, ale już od wartości zamówienia nie ( około 5 % niższa niż szacunkowa wartość zamówienia). Czy mogę stwierdzić , że oferta jest ok bo rozbieżność pomiędzy ceną oferty a wartością szacunkową jest zbliżona i nie pytać się o cenę rażąco niską ze względu na średnią artymetyczną wszystkich ofert
Witam, Mam pytanko jak czytać art. 90 ust. 1 a pkt. 1 ustawy pzp? Mam PN poniżej progów procedura odwrócona. Złożyły dwie firmy oferty. I tak: średnia artytmetyczna cen wszystkich złożonych ofert jest niższa o co najmniej 30%, ale już od wartości zamówienia nie ( około 5 % niższa niż szacunkowa wartość zamówienia). Czy mogę stwierdzić , że oferta jest ok bo rozbieżność pomiędzy ceną oferty a wartością szacunkową jest zbliżona i nie pytać się o cenę rażąco niską ze względu na średnią artymetyczną wszystkich ofert
0
2017-02-13 09:38 1

M.

Magdalena .....

4

c
c
1
2017-02-13 09:40 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy