Forum


Powrót Art. 29 ust. 3 ustawy Pzp a zamówienie z wolnej ręki

M.

Malwina .....

23

Czy obowiązek zatrudnienia na umowę o pracę występuje również w zamówieniach z wolnej ręki np. przy art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp ?
Czy obowiązek zatrudnienia na umowę o pracę występuje również w zamówieniach z wolnej ręki np. przy art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp ?
0
2017-02-14 07:26 1

A.

Anna .....

25

Tak.
Tak.
1
2017-02-14 07:36 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy