Forum


Powrót Sprawozdanie roczne

A.

Anna .....

0

Wzór sprawozdania rocznego nie przewiduje wprost miejsca na uwzględnienie zamówienia na usługi na podstawie art. 5a ustawy Pzp przed nowelizacją. Gdzie je ująć?
Wzór sprawozdania rocznego nie przewiduje wprost miejsca na uwzględnienie zamówienia na usługi na podstawie art. 5a ustawy Pzp przed nowelizacją. Gdzie je ująć?
0
2017-02-14 11:40 0

A.

Anna .....

26

Poprzednie Rozporządzenie nie przewidywało wykazania postępowań na podstawie art. 5a. Obecne przepis jest uchylony więc nowe Rozporządzenie w sprawie sprawozdań tym bardziej nie uwzględnia tego. Po prostu nie wykazujesz.
Poprzednie Rozporządzenie nie przewidywało wykazania postępowań na podstawie art. 5a. Obecne przepis jest uchylony więc nowe Rozporządzenie w sprawie sprawozdań tym bardziej nie uwzględnia tego. Po prostu nie wykazujesz.
1
2017-02-14 11:45 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy