Forum


Powrót Czy termin 3 dniowy na dostarczenie info o grupie kapitałowej to termin instrukcyjny czy zawity?

WA

Wiesława Alsanowska

6

Wykonawca dostarczył mi oryginał oświadczenia o grupie kapitałowej 1 dzień po terminie (4 dnia). UZP twierdzi, że jest to termin instrukcyjny co oznacza tyle, że wykonanie czegoś po upływie tego terminu nie powoduje bezskuteczności czynności w przeciwieństwie do terminów zawitych. Jak Waszym zdaniem należy postąpić? Uznać, że oświadczenie zostało złożone czy jednak wezwać o uzupełnienie tego dokumentu?
Wykonawca dostarczył mi oryginał oświadczenia o grupie kapitałowej 1 dzień po terminie (4 dnia). UZP twierdzi, że jest to termin instrukcyjny co oznacza tyle, że wykonanie czegoś po upływie tego terminu nie powoduje bezskuteczności czynności w przeciwieństwie do terminów zawitych. Jak Waszym zdaniem należy postąpić? Uznać, że oświadczenie zostało złożone czy jednak wezwać o uzupełnienie tego dokumentu?
0
2017-02-15 12:47 0

A.

Anna .....

25

Nie wzywasz bo już masz, wezwanie z art. 26 ust. 3 jest bez sensu. Uznajesz, i traktujesz jakby wpłynęło w terminie.
Nie wzywasz bo już masz, wezwanie z art. 26 ust. 3 jest bez sensu. Uznajesz, i traktujesz jakby wpłynęło w terminie.
1
2017-02-15 13:28 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy