Forum


Powrót art 67 ust. 1 pkt 6 po nowelizacji

RD

Robert Doniec

0

Witam,
czy ktoś wie jaką wartość maksymalną można przyjąć jako powtórzenie podobnych robót budowlanych zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6? W starej ustawie było że do 50%, teraz nie ma progu, wiec czytajac literalnie to wychodzi mi że nawet 100% wartości zamówienia podstawowego. Robert
Witam, czy ktoś wie jaką wartość maksymalną można przyjąć jako powtórzenie podobnych robót budowlanych zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6? W starej ustawie było że do 50%, teraz nie ma progu, wiec czytajac literalnie to wychodzi mi że nawet 100% wartości zamówienia podstawowego. Robert
0
2017-02-16 12:09 0

R.

Robert .....

0

Robert
Robert
1
2017-02-16 12:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy