Forum


Powrót dokumentacja projektowa a wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę art 29 ust 3a

S.

Sylwia .....

3

Czy w postępowaniu na usługę wykonania dokumentacji projektowej mogę określić wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób, które będą wykonywały czynności projektowe w trakcie realizacji zamówienia ? chodzi mi o art. 29 ust 3a. czy w przypadku usługi polegajacej na wykonaniu dokumentacji projektowej brak jest czynności polegających na wykonaniu pracy w sposób określony w art 22 paragraf 1 ustawy Kodeks pracy?
Czy w postępowaniu na usługę wykonania dokumentacji projektowej mogę określić wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób, które będą wykonywały czynności projektowe w trakcie realizacji zamówienia ? chodzi mi o art. 29 ust 3a. czy w przypadku usługi polegajacej na wykonaniu dokumentacji projektowej brak jest czynności polegających na wykonaniu pracy w sposób określony w art 22 paragraf 1 ustawy Kodeks pracy?
0
2017-02-23 09:56 0

A.

Alicja .....

47

W przypadku czynności projektowania trudno postawić wymóg zatrudnienia projektantów w ramach umowy o pracę. Jednak podczas realizacji tej usługi są także inne czynności, które można opisać i dla nich już będzie istniał obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Wszystko zależy od tego co wchodzi w zakres zamówienia.
W przypadku czynności projektowania trudno postawić wymóg zatrudnienia projektantów w ramach umowy o pracę. Jednak podczas realizacji tej usługi są także inne czynności, które można opisać i dla nich już będzie istniał obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Wszystko zależy od tego co wchodzi w zakres zamówienia.
1
2017-02-23 10:41 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy