Forum


Powrót Podmiot trzeci a podwykonawstwo

E.

Edyta .....

0

Jako Wykonawca składam ofertę wraz z zobowiązaniem podmiotu trzeciego do oddania nam do dyspozycji 2 osoby, na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu. Sami nie mamy pracowników o takich kwalifikacjach. Pytanie czy w JEDZ zaznaczam dodatkowo informacje, że usługę wykonam z udziałem podwykonawcy?
Fizycznie te osoby oddane nam do dyspozycji będą uczestniczyć w realizacji umowy".
Jako Wykonawca składam ofertę wraz z zobowiązaniem podmiotu trzeciego do oddania nam do dyspozycji 2 osoby, na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu. Sami nie mamy pracowników o takich kwalifikacjach. Pytanie czy w JEDZ zaznaczam dodatkowo informacje, że usługę wykonam z udziałem podwykonawcy? Fizycznie te osoby oddane nam do dyspozycji będą uczestniczyć w realizacji umowy".
1
2017-03-01 09:31 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 618

Wykazanie podmiotu trzeciego w postępowaniu jest równoznaczny z jego udziałem w realizacji zamówienia jako podwykonawca (oczywiście z zastrzeżeniem art. 22a ust. 6)
Wykazanie podmiotu trzeciego w postępowaniu jest równoznaczny z jego udziałem w realizacji zamówienia jako podwykonawca (oczywiście z zastrzeżeniem art. 22a ust. 6)
1
2017-03-01 10:19 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy