Forum


Powrót Kryterium jakość

K.

Krystian .....

7

Witam.


Chcę w postępowaniu na dostawę ręczników papierowych zastosować kryterium jakość i w związku z tym żądać próbek (rolek papieru) złożonych wraz z ofertą.

1. Czy próbki te podlegają zwrotowi do wykonawców, jeśli tak to kiedy? Jeśli nie to jak długo mam je przechowywać?

2. Czy jeśli wykonawca nie dołączy próbki do oferty rozumiem, że go nie wzywam do uzupełnienia tylko oferta podlega odrzuceniu?

3. Będziemy oceniać m.in. perforację tj łatwość odrywania listków bez uszkodzeń, zapach (może macie jeszcze jakiś sugestie??) a co jeśli na podstawie próbki stwierdzimy dodatkowo, że zaoferowany artykuł nie spełnia innych wymagań określonych w siwz np ilosci warstw, minimalnej długości itp?

pozdrawiam
Witam. Chcę w postępowaniu na dostawę ręczników papierowych zastosować kryterium jakość i w związku z tym żądać próbek (rolek papieru) złożonych wraz z ofertą. 1. Czy próbki te podlegają zwrotowi do wykonawców, jeśli tak to kiedy? Jeśli nie to jak długo mam je przechowywać? 2. Czy jeśli wykonawca nie dołączy próbki do oferty rozumiem, że go nie wzywam do uzupełnienia tylko oferta podlega odrzuceniu? 3. Będziemy oceniać m.in. perforację tj łatwość odrywania listków bez uszkodzeń, zapach (może macie jeszcze jakiś sugestie??) a co jeśli na podstawie próbki stwierdzimy dodatkowo, że zaoferowany artykuł nie spełnia innych wymagań określonych w siwz np ilosci warstw, minimalnej długości itp? pozdrawiam
1
2017-03-03 12:08 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 512

Zamawiający zwraca wykonawcom, których oferty nie zostały wybrane, na ich wniosek, złożone próbki
Próbki które stanowią kryterium nie podlegają uzupełnieniu. Jeśli próbka nie spełnia minimalnych wymagań oferta podlega odrzuceniu
Zamawiający zwraca wykonawcom, których oferty nie zostały wybrane, na ich wniosek, złożone próbki Próbki które stanowią kryterium nie podlegają uzupełnieniu. Jeśli próbka nie spełnia minimalnych wymagań oferta podlega odrzuceniu
1
2017-03-03 14:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy