Forum


Powrót Grupa kapitałowa - wadium

R.

Robert .....

12

Czy zamawiający zatrzymuje wadium, jeżeli wykonawca nie złoży oświadczenia o grupie kapitałowej, po wezwaniu zamawiającego?
Czy zamawiający zatrzymuje wadium, jeżeli wykonawca nie złoży oświadczenia o grupie kapitałowej, po wezwaniu zamawiającego?
1
2017-03-09 07:37 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 640

Jeżeli wezwanie było w trybie art. 26 ust. 3 to tak.
Jeżeli wezwanie było w trybie art. 26 ust. 3 to tak.
1
2017-03-09 08:28 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy