Forum


Powrót Różne stawki VAT

R.

Robert .....

14

Co można uczynić jak jeden z trzech oferentów podał, iż w ofercie stosuje stawkę VAT 8% i 23 % ( wiem, że prawidłowo, gdyż w przedmiocie zamówienia są produkty rehabilitacyjne, które taką stawkę 8% posiadają) a pozostali podali informację, że w ofercie stosują jedynie stawkę 23% VAT.
Nie było formularza cenowego a musieli jedynie podać wartość netto, stawki VAT i kwotę oraz wartość brutto.
Czy mogę odrzucić pozostałe oferty w trybie art. 89 ust. 1 pkt 6? Nawet jeżeli tylko jeden dał prawidłową stawkę VAT? Mogą zaproponować inną stawkę VAT?
Co można uczynić jak jeden z trzech oferentów podał, iż w ofercie stosuje stawkę VAT 8% i 23 % ( wiem, że prawidłowo, gdyż w przedmiocie zamówienia są produkty rehabilitacyjne, które taką stawkę 8% posiadają) a pozostali podali informację, że w ofercie stosują jedynie stawkę 23% VAT. Nie było formularza cenowego a musieli jedynie podać wartość netto, stawki VAT i kwotę oraz wartość brutto. Czy mogę odrzucić pozostałe oferty w trybie art. 89 ust. 1 pkt 6? Nawet jeżeli tylko jeden dał prawidłową stawkę VAT? Mogą zaproponować inną stawkę VAT?
1
2017-03-13 12:31 0

A.

Anna .....

27

Ja chyba najpierw bym wyjaśniała, dlaczego taka stawka a nie inna została zastosowana przez Wykonawcę.
Ja chyba najpierw bym wyjaśniała, dlaczego taka stawka a nie inna została zastosowana przez Wykonawcę.
1
2017-03-13 13:40 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy