Forum


Powrót wolna ręka

M.

Magdalena .....

1

Czy w postępowaniu z wolnej ręki Zamawiający musi zamieszczać ogłoszenie o wszczęciu postępowania?? Wcześniejsze postępowanie było prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego i nie wpłynęła żadna oferta.
Czy w postępowaniu z wolnej ręki Zamawiający musi zamieszczać ogłoszenie o wszczęciu postępowania?? Wcześniejsze postępowanie było prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego i nie wpłynęła żadna oferta.
1
2017-03-14 12:21 0

R.

Robert .....

12

Mówi o tym art. 66 ust 2, zamawiający może ale nie musi.
Mówi o tym art. 66 ust 2, zamawiający może ale nie musi.
1
2017-03-14 12:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy