Forum


Powrót paliwo do samochodów służbowych

Bn

Brak nazwy

0

Witam, dobiega końca obecna umowa. Kupujemy paliwo do samochodów służbowych. Szacowanie na 24 miesiące jest poniżej 30 tysięcy euro. Radca prawny mówi, że nie mogę zawrzeć umowy na 24 miesiące. Chce, abym zawarła umowę jedynie do końca roku. Jesteśmy państwową jednostką budżetową. Czy rzeczywiście nie mogę zawrzeć umowy na dwa lata?
Chcemy rozliczać się bezgotówkową, a koncerny wydają karty na dwa lata.
Witam, dobiega końca obecna umowa. Kupujemy paliwo do samochodów służbowych. Szacowanie na 24 miesiące jest poniżej 30 tysięcy euro. Radca prawny mówi, że nie mogę zawrzeć umowy na 24 miesiące. Chce, abym zawarła umowę jedynie do końca roku. Jesteśmy państwową jednostką budżetową. Czy rzeczywiście nie mogę zawrzeć umowy na dwa lata? Chcemy rozliczać się bezgotówkową, a koncerny wydają karty na dwa lata.
0
2016-06-16 09:16 0

M.

Malwina .....

24

Niby czemu nie mogą Państwo podpisać umowy na dwa lata, czym uzasadniał radca prawny swoją opinię. Przy umowach powyżej 4 lat to trzeba mieć zgodę Prezesa UZP.
Niby czemu nie mogą Państwo podpisać umowy na dwa lata, czym uzasadniał radca prawny swoją opinię. Przy umowach powyżej 4 lat to trzeba mieć zgodę Prezesa UZP.
0
2016-06-16 09:29 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy