Forum


Powrót usługi społeczne do 30 tys euro

M.

Magdalena .....

2

Co w przypadku usług społecznych o wartości do 30 tys euro, czy przy ich udzielaniu stosujemy art. 4 pkt 8 i wewnętrzny regulamin czy art. 138o Pzp?
Co w przypadku usług społecznych o wartości do 30 tys euro, czy przy ich udzielaniu stosujemy art. 4 pkt 8 i wewnętrzny regulamin czy art. 138o Pzp?
1
2017-03-16 12:44 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 619

W tym przypadku oczywiście art. 4 pkt 8 i wewnętrzny regulamin.
W tym przypadku oczywiście art. 4 pkt 8 i wewnętrzny regulamin.
1
2017-03-16 12:51 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy