Forum


Powrót usługa społeczna powyżej 30 tys. euro a mniej niz 750 euro

A.

Anna .....

29

Czy na usługę społeczną mogę zastosować 100% cena???
Czy na usługę społeczną mogę zastosować 100% cena???
1
2017-03-20 10:09 0

A.

Adam .....

7

Owszem, możesz.
Stosujesz tylko zasady określone w art. 138o ust. 2 ustawy.
Owszem, możesz. Stosujesz tylko zasady określone w art. 138o ust. 2 ustawy.
0
2017-03-20 11:40 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy