Forum


Powrót przedłużenie wadium wraz z terminem związanai ofertą

M.

Mariusz .....

22

art. 85 ust.4 - Przedłużenie terminu związania ofertą jest dopuszczalne tylko z jednoczesnym przedłużeniem okresu ważności wadium albo, jeżeli nie jest to możliwe, z wniesieniem nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą.

czy Państwa zdaniem wykonawca musi wprost napisać, że zgadza się na przedłużenie wadium (mowa o wadium w pieniądzu), czy wystarczy, że jednoznacznie zadeklaruje przedłużenie terminu związania ofertą?
art. 85 ust.4 - Przedłużenie terminu związania ofertą jest dopuszczalne tylko z jednoczesnym przedłużeniem okresu ważności wadium albo, jeżeli nie jest to możliwe, z wniesieniem nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą. czy Państwa zdaniem wykonawca musi wprost napisać, że zgadza się na przedłużenie wadium (mowa o wadium w pieniądzu), czy wystarczy, że jednoznacznie zadeklaruje przedłużenie terminu związania ofertą?
1
2017-03-20 11:16 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 981

Jeżeli wadium jest na koncie zamawiającego, a wykonawca w terminie napisał że wyraża zgodę na przedłużenie oferty to jest to poprawne.
Jeżeli wadium jest na koncie zamawiającego, a wykonawca w terminie napisał że wyraża zgodę na przedłużenie oferty to jest to poprawne.
1
2017-03-20 12:07 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy