Forum


Powrót PN na roboty budowlane, roboty podobne, art.67 ust.6, jakie interpretacje?

MB

Maciej Brzeziński

2

Jestem na etapie PN na roboty budowlane, budowa garażu na 10 pojazdów, kosztorys jest, niestety kwota o jakieś 100 tysięcy przewyższa nasze finanse. Mimo to chcemy to zrobić na zasadzie że część robót "wytniemy" i wrzucimy je jako roboty podobne do wykonania w przyszłości, czy jest to jednak prawidłowo?
Ogólnie budynek chcemy postawić, zrobić całą stolarkę, bramy, tynkowanie wewnątrz. Te wycięte roboty to ocieplenie budynku styropianem oraz tynkowanie zewnętrzne, czy to są roboty podobne? Czy to jest kwestia interpretacji? Miał ktoś podobne doświadczenia?
Jestem na etapie PN na roboty budowlane, budowa garażu na 10 pojazdów, kosztorys jest, niestety kwota o jakieś 100 tysięcy przewyższa nasze finanse. Mimo to chcemy to zrobić na zasadzie że część robót "wytniemy" i wrzucimy je jako roboty podobne do wykonania w przyszłości, czy jest to jednak prawidłowo? Ogólnie budynek chcemy postawić, zrobić całą stolarkę, bramy, tynkowanie wewnątrz. Te wycięte roboty to ocieplenie budynku styropianem oraz tynkowanie zewnętrzne, czy to są roboty podobne? Czy to jest kwestia interpretacji? Miał ktoś podobne doświadczenia?
0
2017-03-20 14:53 0

W.

Wiesława .....

6

Na te wycięte roboty też trzeba będzie zrobić przetarg.
Na te wycięte roboty też trzeba będzie zrobić przetarg.
1
2017-03-21 08:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy