Forum


Powrót Procedura Unijna - sprawy techniczne

H.

Hubert .....

20

Dzień dobry.
Po raz pierwszy szykujemy się do przeprowadzenia postępowania powyżej progów unijnych. W związku z tym chciałbym prosić Państwa o udzielenie pomocy. Wiem, że aby móc opublikować m.in. ogłoszenie o zamówieniu w DUUE Zamawiający musi założyć konto na stronie SIMAP. I tu mam wątpliwości, co, jak i gdzie. Wiem, że w przypadku zakładania konta w BZP Zamawiający wypełniał wniosek w którym wskazywał osoby mające mieć dostęp do BZP, a następnie go wysyłał w celu aktywacji konta (weryfikacji danych).
Czy mógłby ktoś z Państwa dokładnie opisać całą procedurę rejestracji takiego konta krok po kroku w przypadku procedury unijnej ?
Chciałbym też prosić o odpowiedź:
1. czy takie konto musi założyć Zamawiający podobnie jak w przypadku BZP tzn. wypełnić wniosek wraz ze wskazaniem osób mających mieć dostęp i następnie otrzymają one jeden login z hasłem z którego będą korzystały ?
2. czy takie konto zakłada sam np. kierownik działu zp i z tego konta korzysta jako przedstawiciel Zamawiającego wyłącznie on, czy jednak może on przekazać hasło do swojego konta np. zastępcy i wtedy z jednego konta korzystają obaj ?
3. czy takie konto zakłada sam np. kierownik dzp i jego zastępca oddzielnie i każdy korzysta ze swojego konta - istnieje jakieś przypisanie do Zamawiającego ?
4. czy następuje jakaś weryfikacja/autoryzacja tych kont w celu sprawdzenia, że mogą oni zamieszczać ogłoszenia w imieniu Zamawiającego ?

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.
Dzień dobry. Po raz pierwszy szykujemy się do przeprowadzenia postępowania powyżej progów unijnych. W związku z tym chciałbym prosić Państwa o udzielenie pomocy. Wiem, że aby móc opublikować m.in. ogłoszenie o zamówieniu w DUUE Zamawiający musi założyć konto na stronie SIMAP. I tu mam wątpliwości, co, jak i gdzie. Wiem, że w przypadku zakładania konta w BZP Zamawiający wypełniał wniosek w którym wskazywał osoby mające mieć dostęp do BZP, a następnie go wysyłał w celu aktywacji konta (weryfikacji danych). Czy mógłby ktoś z Państwa dokładnie opisać całą procedurę rejestracji takiego konta krok po kroku w przypadku procedury unijnej ? Chciałbym też prosić o odpowiedź: 1. czy takie konto musi założyć Zamawiający podobnie jak w przypadku BZP tzn. wypełnić wniosek wraz ze wskazaniem osób mających mieć dostęp i następnie otrzymają one jeden login z hasłem z którego będą korzystały ? 2. czy takie konto zakłada sam np. kierownik działu zp i z tego konta korzysta jako przedstawiciel Zamawiającego wyłącznie on, czy jednak może on przekazać hasło do swojego konta np. zastępcy i wtedy z jednego konta korzystają obaj ? 3. czy takie konto zakłada sam np. kierownik dzp i jego zastępca oddzielnie i każdy korzysta ze swojego konta - istnieje jakieś przypisanie do Zamawiającego ? 4. czy następuje jakaś weryfikacja/autoryzacja tych kont w celu sprawdzenia, że mogą oni zamieszczać ogłoszenia w imieniu Zamawiającego ? Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.
1
2017-03-22 08:19 0

M.

Mariusz .....

22

tu można stworzyć konto klikając "zarejestruj się tutaj"

http://simap.europa.eu/enotices/changeLanguage.do?language=pl

U nas wszyscy korzystają z jednego konta. Nie sprawdzałem, czy jest inna możliwość.
tu można stworzyć konto klikając "zarejestruj się tutaj" http://simap.europa.eu/enotices/changeLanguage.do?language=pl U nas wszyscy korzystają z jednego konta. Nie sprawdzałem, czy jest inna możliwość.
1
2017-03-28 08:51 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy