Forum


Powrót DOKUMENT JEDZ

G.

Grażyna .....

1

Czy Ktoś może mi wyjaśnić, w jaki sposób mam wezwać wykonawcę do uzupełnienia JEDZ?
Czy w treści wezwania mam przyczoczyć treść rubryki, w której wykonawca nic nie wpisał a powinien?
Czy Ktoś może mi wyjaśnić, w jaki sposób mam wezwać wykonawcę do uzupełnienia JEDZ? Czy w treści wezwania mam przyczoczyć treść rubryki, w której wykonawca nic nie wpisał a powinien?
1
2017-03-28 12:42 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 622

Na podstawie art. 26 ust.3, dobrze byłoby wskazać w wezwaniu co jest błędne.
Na podstawie art. 26 ust.3, dobrze byłoby wskazać w wezwaniu co jest błędne.
1
2017-03-28 12:59 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy