Forum


Powrót podpisanie umowy

A.

Anna .....

29

Czy po nowelizacji ustawy Pzp (chciałam się upewnić) poniżej progu można zawrzeć umowę przed terminem 5 dni???
art.93ust.2 ppkt.3a,ze można ???? czy ja dobrze myśle ???? czy to sa jakieś przejsciowe przepisy ???
Czy po nowelizacji ustawy Pzp (chciałam się upewnić) poniżej progu można zawrzeć umowę przed terminem 5 dni??? art.93ust.2 ppkt.3a,ze można ???? czy ja dobrze myśle ???? czy to sa jakieś przejsciowe przepisy ???
1
2017-03-29 09:03 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 162

raczej art. 94 ust. 2 pkt 1 lit a lub b.

Zwróć uwagę, iż aktualnie lista przesłanek "skracających" stand still jest zdecydowanie mniejsza.
raczej art. 94 ust. 2 pkt 1 lit a lub b. Zwróć uwagę, iż aktualnie lista przesłanek "skracających" stand still jest zdecydowanie mniejsza.
1
2017-03-29 09:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy