Forum


Powrót Uzupełnienie

R.

Robert .....

12

Tak dla pewności, jeżeli wykonawca nie złożył formularza cenowego, a jedynie formularz oferty, w którym podał wartość oferty, to wzywam do uzupełnienia w trybie art 26.2 czy odrzucam?
Tak dla pewności, jeżeli wykonawca nie złożył formularza cenowego, a jedynie formularz oferty, w którym podał wartość oferty, to wzywam do uzupełnienia w trybie art 26.2 czy odrzucam?
1
2017-03-30 09:22 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 144

wynagrodzenie kosztorysowe ?

art. 26.2 na pewno NIE.
wynagrodzenie kosztorysowe ? art. 26.2 na pewno NIE.
1
2017-03-30 09:47 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy