Forum


Powrót Szacowanie wartości zamówienia

A.

Agnieszka .....

0

Witam wszystkich strefowiczów, mam pytanie do wartości zamówienia należy wliczać zamówienia z art. 67 pkt 6 i 7 oraz wartość z prawa opcji, a co z zamówieniami będącymi wynikiem art. 144? Czy jeżeli Zamawiający przewiduje zmiany w umowie, a tym samym wartości umowy, czy również procentowe zwiększenie umowy należy doliczyć do szacowanej wartości aby określić próg postępowania?
Witam wszystkich strefowiczów, mam pytanie do wartości zamówienia należy wliczać zamówienia z art. 67 pkt 6 i 7 oraz wartość z prawa opcji, a co z zamówieniami będącymi wynikiem art. 144? Czy jeżeli Zamawiający przewiduje zmiany w umowie, a tym samym wartości umowy, czy również procentowe zwiększenie umowy należy doliczyć do szacowanej wartości aby określić próg postępowania?
1
2017-03-31 05:54 0

A.

Anna .....

25

Z art. 144 nie wliczasz do szacunku.
Z art. 144 nie wliczasz do szacunku.
1
2017-03-31 06:50 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy