Forum


Powrót ZOBOWIĄZANIE PODMIOTU TRZECIEGO

A.

Anna .....

29

Witam,

Wykonawca w wykazie osób wykazał kierownika robót sanitarnych i elektrycznych, wpisując, ze podstawa dysponowania zobowiązanie. Dołączył do ofert zobowiązanie tych osób, podpisane odpowiednio przez te osoby .

W we wzorze zobowiązania dołączonego do SIWZ było napisane, ze "Oświadczam, że w odniesieniu do warunków dotyczących kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, ww. podmiot/-y na zasobach których polegam, zrealizuje usługi, których wskazane zdolności dotyczą"

był błąd zrealizuje usługi , a postępowanie dotyczy robót budowlanych...

Jak podejść do tematu??

wezwać do uzupełnienia, czy można poprawić?, a może zostawić, wiadomo, ze chodzi o postępowanie na rb, bo w zobowiązaniu jest nazwa postępowania
Witam, Wykonawca w wykazie osób wykazał kierownika robót sanitarnych i elektrycznych, wpisując, ze podstawa dysponowania zobowiązanie. Dołączył do ofert zobowiązanie tych osób, podpisane odpowiednio przez te osoby . W we wzorze zobowiązania dołączonego do SIWZ było napisane, ze "Oświadczam, że w odniesieniu do warunków dotyczących kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, ww. podmiot/-y na zasobach których polegam, zrealizuje usługi, których wskazane zdolności dotyczą" był błąd zrealizuje usługi , a postępowanie dotyczy robót budowlanych... Jak podejść do tematu?? wezwać do uzupełnienia, czy można poprawić?, a może zostawić, wiadomo, ze chodzi o postępowanie na rb, bo w zobowiązaniu jest nazwa postępowania
1
2017-03-31 07:35 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 144

Ja bym w ogóle pozostawił bez ruszania, to oczywiste o co chodzi. Jeśli zakwalifikujesz to jako inną omyłkę to ew. brak zgody skutkowałby obligatoryjnym odrzuceniem oferty, a przecież nawet wadliwe oświadczenie składa się ponownie z art. 26.3.
Ja bym w ogóle pozostawił bez ruszania, to oczywiste o co chodzi. Jeśli zakwalifikujesz to jako inną omyłkę to ew. brak zgody skutkowałby obligatoryjnym odrzuceniem oferty, a przecież nawet wadliwe oświadczenie składa się ponownie z art. 26.3.
1
2017-03-31 07:59 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy