Forum


Powrót usluga społeczna

A.

Anna .....

29

Witam,
ogłosiłam ogłoszenie o zamówieniu na usługę społeczną. Muszę unieważnić bo nie wpłynęła żadna oferta. Czy muszę do tego jakiś protokół robić.?
Witam, ogłosiłam ogłoszenie o zamówieniu na usługę społeczną. Muszę unieważnić bo nie wpłynęła żadna oferta. Czy muszę do tego jakiś protokół robić.?
1
2017-03-31 10:56 0

W.

Walentyna .....

20

Tak zgodnie z art. 96 uPzp
Tak zgodnie z art. 96 uPzp
1
2017-03-31 11:30 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy