Forum


Powrót oświadczenia wstępne

M.

Magdalena .....

4

czy dobrze rozumuję: zgodnie z art. 25 a ust.1 Wykonawcy dołączają aktualne na dzień składania ofert oświadczenia wstępne. Ale jeżeli nie złożyli wraz z ofertą to tego najwyżej ocenionego wzywam do uzupełnienia zgodnie z art. 26 ust. 3 i teraz pytanie czy poprawnie będzie jeżeli w tych oświadczeniach wpisze mi datę bieżącą czy powinna być taka jak data składania oferty?
czy dobrze rozumuję: zgodnie z art. 25 a ust.1 Wykonawcy dołączają aktualne na dzień składania ofert oświadczenia wstępne. Ale jeżeli nie złożyli wraz z ofertą to tego najwyżej ocenionego wzywam do uzupełnienia zgodnie z art. 26 ust. 3 i teraz pytanie czy poprawnie będzie jeżeli w tych oświadczeniach wpisze mi datę bieżącą czy powinna być taka jak data składania oferty?
1
2017-04-07 10:06 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 160

Liczy się treść dokumentu, nie data.
Liczy się treść dokumentu, nie data.
1
2017-04-07 11:37 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy