Forum


Powrót roboty budowlane a program funkcjonalno użytkowy

P.

Piotr .....

6

Czy do każdej roboty budowlanej (dot. wyłacznie wykonania RB bez projketowania) musi zostać przygotowany program funkcjonalno użytkowy? Konkretnie chodzi mi o remonty dla których nie ma dokumentacji projektowej.

(Art. 31 i Art. 33 uPzp)
Czy do każdej roboty budowlanej (dot. wyłacznie wykonania RB bez projketowania) musi zostać przygotowany program funkcjonalno użytkowy? Konkretnie chodzi mi o remonty dla których nie ma dokumentacji projektowej. (Art. 31 i Art. 33 uPzp)
1
2017-04-12 10:07 0

A.

Anna .....

26

Dla remontów to raczej kosztorys (przedmiar) i specyfikacja techniczna. PFU to przy projektuj-buduj.
Dla remontów to raczej kosztorys (przedmiar) i specyfikacja techniczna. PFU to przy projektuj-buduj.
1
2017-04-13 06:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy