Forum


Powrót Dzierżawa łączy

E.

Eugenia .....

0

Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych to usługa czy dostawa?
Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych to usługa czy dostawa?
1
2017-04-12 12:42 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 162

w mojej opinii zgodnie z art. 2 pzp to dostawa
w mojej opinii zgodnie z art. 2 pzp to dostawa
1
2017-04-12 19:59 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy