Forum


Powrót Dodatkowe zakupy wg. art 6a

M.

Malwina .....

23

Witam serdecznie ogłosiliśmy przetarg PN z dofinansowaniem który został podzielony na części. 1- część na art biurowe 2-część na sprzęt komputerowy. W ramach projektu chcielibyśmy zakupić sprzęt komputerowy wg art 6a. Czy korzystając z tego artykułu musimy zliczać wartość tylko z tej części 2 + to co chcemy zakupić ? Czy również musimy dodać zakupy które generuje dział informatyczny w naszej jednostce. A drugie moje pytanie brzmi jak uzasadnić taki zakup?
Kwoty:
cz1- PN-351 964,50- z przetargu u nas jako cz2)
cz2- doposazenie stanowiska koordynatora (13 364,38)
cz3- dział informatyczny ok 40 000
Według naszego regulaminu powinniśmy robić wniosek o zaangażowanie. Jak uzasadnić taki zakup nawiązujący do 6a
Dziękuję z góry za podpowiedź.
Witam serdecznie ogłosiliśmy przetarg PN z dofinansowaniem który został podzielony na części. 1- część na art biurowe 2-część na sprzęt komputerowy. W ramach projektu chcielibyśmy zakupić sprzęt komputerowy wg art 6a. Czy korzystając z tego artykułu musimy zliczać wartość tylko z tej części 2 + to co chcemy zakupić ? Czy również musimy dodać zakupy które generuje dział informatyczny w naszej jednostce. A drugie moje pytanie brzmi jak uzasadnić taki zakup? Kwoty: cz1- PN-351 964,50- z przetargu u nas jako cz2) cz2- doposazenie stanowiska koordynatora (13 364,38) cz3- dział informatyczny ok 40 000 Według naszego regulaminu powinniśmy robić wniosek o zaangażowanie. Jak uzasadnić taki zakup nawiązujący do 6a Dziękuję z góry za podpowiedź.
0
2017-04-13 07:51 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 160

Zliczasz w ramach projektu + w ramach jednostki. Przy korzystaniu z art. 6a nie ma tutaj odstępstwa. Szczególnie przy postępowaniach dofinansowanych pamiętaj o solidnym uzasadnieniu skorzystania z dobrodziejstwa 6a
Zliczasz w ramach projektu + w ramach jednostki. Przy korzystaniu z art. 6a nie ma tutaj odstępstwa. Szczególnie przy postępowaniach dofinansowanych pamiętaj o solidnym uzasadnieniu skorzystania z dobrodziejstwa 6a
1
2017-04-13 10:23 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy