Forum


Powrót JEDZ - wezwać o uzupełnienie czy o wyjaśnienie

K.

Katarzyna .....

26

Proszę o poradę co mam zrobić w poniższej sytuacji.

W oświadczeniu JEDZ Wykonawców/Podwykonawców są następujące braki:
1. brak zaznaczenia TAK/NIE w Części IV spełnienia wymaganych kryteriów kwalifikacji
2. podane doświadczenie jest ogólnikowe i nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy Wykonawca zrealizował instalacje o parametrach określonych w SIWZ
3. JEDZ partnera konsorcjum podpisane jest przez lidera konsorcjum
4. w JEDZ podwykonawców brak wskazania w części D czy będą korzystać z podwykonawstwa
5. w JEDZ podwykonawcy w części III, C dot. potwierdzenia, że nie jest winny poważnego wprowadzenia w błąd przy dostarczeniu informacji wymaganych do weryfikacji braku podstawa wykluczenia lub do weryfikacji spełnienia kryteriów kwalifikacji (...). Podwykonawca wpisał NIE.
Proszę o poradę co mam zrobić w poniższej sytuacji. W oświadczeniu JEDZ Wykonawców/Podwykonawców są następujące braki: 1. brak zaznaczenia TAK/NIE w Części IV spełnienia wymaganych kryteriów kwalifikacji 2. podane doświadczenie jest ogólnikowe i nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy Wykonawca zrealizował instalacje o parametrach określonych w SIWZ 3. JEDZ partnera konsorcjum podpisane jest przez lidera konsorcjum 4. w JEDZ podwykonawców brak wskazania w części D czy będą korzystać z podwykonawstwa 5. w JEDZ podwykonawcy w części III, C dot. potwierdzenia, że nie jest winny poważnego wprowadzenia w błąd przy dostarczeniu informacji wymaganych do weryfikacji braku podstawa wykluczenia lub do weryfikacji spełnienia kryteriów kwalifikacji (...). Podwykonawca wpisał NIE.
1
2017-04-14 09:25 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 195

Wzywasz do uzupełnienia wskazując wady oświadczenia JEDZ. Sposoby wskazania i poprawy/uzupełnienia są różne. Każdy ma swój sposób.
Wzywasz do uzupełnienia wskazując wady oświadczenia JEDZ. Sposoby wskazania i poprawy/uzupełnienia są różne. Każdy ma swój sposób.
1
2017-04-14 14:53 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy