Forum


Powrót brak możliwości identyfikacji wykonawcy (brak danych kontaktowych)

J.

Jakub .....

6

W postępowaniu złożono dwie oferty (przetarg nieograniczony na 7 zadań powyżej progów unijnych). Pierwsza - prawidłowo opisana, wpłacone w terminie wadium, załączony do oferty JEDZ, druga - 7 formularzy ofertowych wypełnionych tylko pod względem wartości [zł] oraz drugiego kryterium oceny ofert, nie podano żadnych danych kontaktowych (poza skróconą nazwą na kopercie, po której też nie ma możliwości identyfikacji tego podmiotu) tylko złożono podpis pod każdym formularzem "Kwiatkowski", nie wpłacono wadium oraz nie złożono JEDZ.
Jak potraktować taki twór? Jak powiadomić o wynikach takiego wykonawcę (o ile w ogóle) no i czy należy zachować termin na podpisanie umowy?
W postępowaniu złożono dwie oferty (przetarg nieograniczony na 7 zadań powyżej progów unijnych). Pierwsza - prawidłowo opisana, wpłacone w terminie wadium, załączony do oferty JEDZ, druga - 7 formularzy ofertowych wypełnionych tylko pod względem wartości [zł] oraz drugiego kryterium oceny ofert, nie podano żadnych danych kontaktowych (poza skróconą nazwą na kopercie, po której też nie ma możliwości identyfikacji tego podmiotu) tylko złożono podpis pod każdym formularzem "Kwiatkowski", nie wpłacono wadium oraz nie złożono JEDZ. Jak potraktować taki twór? Jak powiadomić o wynikach takiego wykonawcę (o ile w ogóle) no i czy należy zachować termin na podpisanie umowy?
1
2017-04-24 08:47 0

B.

Beata .....

4

jeżeli na formularzach ofertowych nie ma żadnych danych Wykonawcy to nie ma oferty bo niby kto ją złożył. Ja nie brałabym jej wcale pod uwagę
jeżeli na formularzach ofertowych nie ma żadnych danych Wykonawcy to nie ma oferty bo niby kto ją złożył. Ja nie brałabym jej wcale pod uwagę
1
2017-04-24 09:53 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy