Forum


Powrót Opis oferowanego sprzętu - odrzucenie

R.

Robert .....

12

W przetargu nieograniczonym, poniżej progów. Zamawiający wymagał blatu z nogami i jednocześnie wymagał aby wykonawca w ofercie przedstawił opis oferowanego sprzętu.
Wykonawca w opisie ma " Blat o wym. ......, nogi sprzedawane osobno, nogi 4 szt. o rozmiarze....."
Zamawiający odrzucił wykonawcę, na podstawie art. 89 ust 1 pkt 2, wcześniej nie wyjaśniając opisu.
Pytanie czy zamawiający postąpił prawidłowo, czy powinien wyjaśnić to w trybie 87 ust 1? Zaznaczam, że wykonawca telefonicznie tłumaczył się, że skopiował opis ze strony ale wliczył nogi do oferty i dodał opis tych nóg.
W przetargu nieograniczonym, poniżej progów. Zamawiający wymagał blatu z nogami i jednocześnie wymagał aby wykonawca w ofercie przedstawił opis oferowanego sprzętu. Wykonawca w opisie ma " Blat o wym. ......, nogi sprzedawane osobno, nogi 4 szt. o rozmiarze....." Zamawiający odrzucił wykonawcę, na podstawie art. 89 ust 1 pkt 2, wcześniej nie wyjaśniając opisu. Pytanie czy zamawiający postąpił prawidłowo, czy powinien wyjaśnić to w trybie 87 ust 1? Zaznaczam, że wykonawca telefonicznie tłumaczył się, że skopiował opis ze strony ale wliczył nogi do oferty i dodał opis tych nóg.
1
2017-04-24 10:33 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 163

Z tego co piszesz nie wynika, by oferta była niezgodna z treścią SIWZ. Rozumiem, że przedstawiono uzasadnienie faktyczne odrzucenia oferty.
Z tego co piszesz nie wynika, by oferta była niezgodna z treścią SIWZ. Rozumiem, że przedstawiono uzasadnienie faktyczne odrzucenia oferty.
1
2017-04-25 06:37 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy