Forum


Powrót ODRZUCENE OFERTY - KIEDY ZAWIADAMIAMY?

K.

Karolina .....

1

Mam pytanie odnoście terminu zawiadomienia o odrzuceniu oferty. Zmienił się przepis art. 92 i aktualnie brzmi, iż Zamawiający informuje niezwłocznie wszystkich wykonawców. Powiedzcie mi proszę jak to u Was wygląda w praktyce? Informujecie niezwłocznie, czy po wyborze najkorzystniejszej oferty?
Mam pytanie odnoście terminu zawiadomienia o odrzuceniu oferty. Zmienił się przepis art. 92 i aktualnie brzmi, iż Zamawiający informuje niezwłocznie wszystkich wykonawców. Powiedzcie mi proszę jak to u Was wygląda w praktyce? Informujecie niezwłocznie, czy po wyborze najkorzystniejszej oferty?
1
2017-04-24 10:35 0

AP

Agnieszka Polak-Zembala

16

informuję niezwłocznie
informuję niezwłocznie
0
2017-04-24 10:51 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy