Forum


Powrót RB - zaprojektuj i wybuduj oraz wybuduj

H.

Hubert .....

21

Dzień dobry.
Chciałbym się Państwa poradzić w następującej sprawie. Mamy do przeprowadzenia 3 roboty budowlane w zakresie budowy kanalizacji sanitarnej (różne ulice w jednym mieście). Dwie roboty są w formule ,,wybuduj" , natomiast jedna jest w formule ,,zaprojektuj i wybuduj". Chciałbym zapytać, czy należy połączyć wszystkie te roboty i przeprowadzić postępowanie z możliwością składania ofert częściowych, czy jednak można te roboty puścić oddzielnie tzn. dwie RB w formule ,,wybuduj" razem i oddzielnie RB w formule ,,zaprojektuj i wybuduj". Zamówienia te są współfinansowane ze środków UE.
Proszę o pomoc.
Dzień dobry. Chciałbym się Państwa poradzić w następującej sprawie. Mamy do przeprowadzenia 3 roboty budowlane w zakresie budowy kanalizacji sanitarnej (różne ulice w jednym mieście). Dwie roboty są w formule ,,wybuduj" , natomiast jedna jest w formule ,,zaprojektuj i wybuduj". Chciałbym zapytać, czy należy połączyć wszystkie te roboty i przeprowadzić postępowanie z możliwością składania ofert częściowych, czy jednak można te roboty puścić oddzielnie tzn. dwie RB w formule ,,wybuduj" razem i oddzielnie RB w formule ,,zaprojektuj i wybuduj". Zamówienia te są współfinansowane ze środków UE. Proszę o pomoc.
1
2017-05-08 09:05 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 117

Czy te odcinki kanalizacji wchodzą łącznie w jeden wspólny system wodno-kanalizacyjny? Zapewne tak, a więc należy to łączyć z zachowaniem podziału zamówienia na części.
Czy te odcinki kanalizacji wchodzą łącznie w jeden wspólny system wodno-kanalizacyjny? Zapewne tak, a więc należy to łączyć z zachowaniem podziału zamówienia na części.
1
2017-05-08 09:19 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy