Forum


Powrót Art. 15 ust 2 pomocnicze działania zakupowe

G.

Grzegorz .....

3

Zgodnie z treścią art. 15 ust. 2 i 4 zamawiający może powierzyć pomocnicze działania zakupowe własnej jednostce organizacyjnej lub osobie trzeciej. Czy w rozumieniu "osoby trzeciej" mieści się przypadek gdy zamawiającym jest jednostka budżetowa, a osobą trzecią jest inna jednostka budżetowa, tej samej jednostki samorządu terytorialnego ?
Zgodnie z treścią art. 15 ust. 2 i 4 zamawiający może powierzyć pomocnicze działania zakupowe własnej jednostce organizacyjnej lub osobie trzeciej. Czy w rozumieniu "osoby trzeciej" mieści się przypadek gdy zamawiającym jest jednostka budżetowa, a osobą trzecią jest inna jednostka budżetowa, tej samej jednostki samorządu terytorialnego ?
1
2017-05-11 09:34 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 162

Ciekawe pytanie - ja bym się przychylił do odpowiedzi, że TAK, ale to moja subiektywna ocena.
Ciekawe pytanie - ja bym się przychylił do odpowiedzi, że TAK, ale to moja subiektywna ocena.
1
2017-05-11 10:33 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy