Forum


Powrót zmiana SIWZ

A.

Anna .....

29

Witam,
Czy zamawiający w postępowaniu powyzej progu może sam z siebie zmienić SIWZ cztery dni prze otwarciem ofert??? (zgodnie z art.38 ust.4)
Witam, Czy zamawiający w postępowaniu powyzej progu może sam z siebie zmienić SIWZ cztery dni prze otwarciem ofert??? (zgodnie z art.38 ust.4)
1
2017-05-15 08:25 0

M.

Marta .....

27

Moim zdaniem może. Art. 38 ust. 4 nie ogranicza zmiany SIWZ czasem.
Moim zdaniem może. Art. 38 ust. 4 nie ogranicza zmiany SIWZ czasem.
1
2017-05-15 08:58 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy