Forum


Powrót Plan postępowań

A.

Anna .....

29

Czy w planie postępowań ogłoszonym na BIP należy wpisywać drobne zamówienia udzielane z art. 4 pkt.8 ustawy pzp (np. do 5 tys. złotych) ?
Czy w planie postępowań ogłoszonym na BIP należy wpisywać drobne zamówienia udzielane z art. 4 pkt.8 ustawy pzp (np. do 5 tys. złotych) ?
1
2017-05-15 10:00 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 318

Nie ma takiego obowiązku, gdyz to jest plan postepowan o udzielenie zamówień publicznych. Na takie drobne zamówienia nie robi sie postepoiwan w rozumieniu Pzp
Nie ma takiego obowiązku, gdyz to jest plan postepowan o udzielenie zamówień publicznych. Na takie drobne zamówienia nie robi sie postepoiwan w rozumieniu Pzp
1
2017-05-15 10:12 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy