Forum


Powrót ogłoszenie art.11.ust.1 pkt 5

W.

Walentyna .....

20

To już chyba było omawiane ale temat ciągle wraca i każdy inaczej interpretuje.
Czy zamówienia z art. 4 pkt 8 można zamieszczać w BZP ?
To już chyba było omawiane ale temat ciągle wraca i każdy inaczej interpretuje. Czy zamówienia z art. 4 pkt 8 można zamieszczać w BZP ?
1
2017-05-15 11:55 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 623

Można, jako nieobowiązkowe
Można, jako nieobowiązkowe
1
2017-05-15 12:12 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy